14. 5. se v lezeckém centru Tendon Blok ve Vítkovicích odehrálo kvalifikační kolo Boulder Poháru. Sedm škol z Moravskoslezského kraje vyslalo své nejlepší mladé lezce, aby se utkali o postup do semifinále a finále, které se uskuteční 6.6. v Praze.
15.5. jsme vyrazili do Ostravě na streetfotbalový turnaj smíšených družstev. Počasí nám tentokrát vůbec nepřálo. Bylo zima a pršelo. Mezi 13 školními týmy jsme se probojovali do play–off, ale tam naše cesta skončila. Počasí nám tentokrát vůbec nepřálo. Bylo zima a pršelo.
Dnes nás čeká hodně dobrodružství. Vydáváme se na výlet vlakem! A abychom si to pořádně užili, tak jedeme přímo do hlavního města. Nebude to ledajaký výlet. Celý minulý týden jsme si zjišťovali informace o památkách, studovali jsme mapu, četli legendy, pověsti i povídky.